středa 27. července 2016

Nepovedená růžová kolekce rtěnek Color Riche od L´Oréal

Hezký den,

díky spolupráci se zastoupení značky L´Oréal jsme vyzkoušely poslední kolekci rtěnek nesoucí jména podle slavných krásek. Mnohé z Vás si pamatují předchozí dvě řady rtěnek Collection Exclusive Color Riche a s barvami nude a red. Bohužel nová řada růžovek není tak povedná jako ty předchozí... ale o tom si ještě povíme.


Luxusní obal zůstal zachován, rtěnka se schovává v černém matném plastu se zlatými detaily. A na oko je to skvost každé kosmetický sbírky. Ani vůně se nezměnila, je to klasika, kterou znáte ze všech L´Oréal rtěnek.


U obalu a vůně bohužel superlativy končí, dál už budeme bohužel jenom negativní. Je to taková hrůza, že to radši shrneme v bodech:

1. pigmentace je hodně nízká a pro střední intenzitu musíte hodně vrstvit,
2. každá další vrstva stírá tu předešlou a tak nelze barvu nenést rovnoměrně,
3. při nanášení cuckuje a hrudkuje,
4. má tendence lézt do vrásek,
5. sedí na rtech, při mluvení ze středu rtů vytrácí směrem ke konturám, kde pak zůstane velká vrstva rtěnky,
6. výdrž je slabá, rtěnka ze rtů zmizí coby dup,
7. konzistence je vosková s rádoby saténovým finišem, na rtech je však nekomfortní, rty stahuje a nepříjemně se nosí.Ač jsme vyzkoušely dva odstíny, ani jeden nebyl nic příjemného. Takže kráskám se jmény Julianne a Blake se obloukem vyhněte!

Pokud Vás však zajímají alespoň odstíny Julliane´s delicate rose je kombinace světle růžové s teplým (zlatavým?) perleťovým leskem, který není na rtech příliš nápadný, ale dodává rtěnce nemoderní nádech. Blake´s delicate rose se tváří jako neonově růžová, ale také se v ní skrývá podivný meruňkový lesk. Díky nizké pigmentaci se z výrazné neonky stává nudná a obyčejná střední růžová. Na tuto kolekci jsme se opravdu velmi těšily, proto nás mrzí, že se nepovedla a rtěnky Vám nemůžeme doporučit.

M&R

18 komentářů:

 1. Já jsem měla jednu nude rtěnku z téhle kolekce a ani z té jsem nebyla nadšená. Na rtech vypadala dost nerovnoměrně a vadila mi ta vůně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nude mám taky a ta mi právě sedí. S těmito hrůzami se to vůbec nedá srovnávat. Ale možná, že ty kolekce liší i odstín od odstínu. Každopádně tato se povedla nejméně.

   Vymazat
 2. Tyjo, tak to nevím, kde se stala chyba, předchozí kolekce byly tak fajn... :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě! Tu nude rtěnku používám tak často, že už pomalu dochází, kdežto tato řada je fakt hrozný průser :D Ona ta konzistence je úplně jiná.

   Vymazat
 3. tak to je škoda...vyzerajú tak krásne na prvý pohľad :(
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel u toho pohledu to končí. Jinak je všechno špatně :(

   Vymazat
 4. To je strašná škoda, protože ty odstíny se mi v drogerii líbily moc a nejradši bych si je skoupila všechny. No, jsem ráda, že jsem odolala, tohle potřebovat nebudu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsme se na tyto růžovky těšily a o to více nás překvapilo, jak nekvalitní a nekomfortní jsou. Barvy vypadají krásně, bohužel na rtech už tak pěkné nejsou díky tomu nehezkému shimmeru, co obě obsahují. Alespoň ušetříš :)

   Vymazat
 5. Mizí jen při mluvení? :D Ajajaj :D Nu, já teď vyzkoušela poprvé L´Oréal Color Riche a ani s tou jsem nebyla úplně spokojená, tak mě to jen odrazuje od dalšího rtěnkového zkoušení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě právě ta Nude řada vyhovovala, proto jsem měla stejné očekávání i od této růžové. Bohužel však přišlo velké zklamání, protože ty rtěnky jsou upřímně strašné.

   Vymazat
 6. Balení je povedené, ale už ta pigmentace se mi nelíbí, škoda no :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, tou mizernou pigmentací to začíná a další negativní vlastnosti se jen nabalují. Bohužel hezký obal není zárukou kvality.

   Vymazat
 7. Já mám jednu rtěnku z kolekce Nude a vůbec spokojená nejsem :( Špatně se mi nanášela a výdrž taky skoro nulová.. Je to škoda, protože ty odstíny mají krásné.
  ChickFlickCherry blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zvláštní, že už ta nude řada tolika lidem nevyhovovala. Já jí mám naopak ráda, až tato mi přijde nekvalitní.

   Vymazat
 8. Zkousela jsem tu Julianne na rtech a nenadchla. Jako ok tak chvilku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš na mysli z této růžové řady? Pokud ano, tak se vůbec nedivím. Mě nebyla na rtech příjemná vůbec.

   Vymazat