neděle 17. prosince 2017

Femfresh - přípravky pro intimní hygienu pro každou z nás

Ahoj holky,

určitě jste už i na jiných blozích zaregistrovaly novou značku přípravků pro ženskou intimní hygienu a to s názvem Femfresh. Obě jsme se s touto značkou setkaly poprvé, ale přípravky nám vyhovují natolik, že vyřadily z naší běžné rutiny jiné přípravky určené k péči o naše nejcitlivější partie.


Asi nejvíce nás oslovil Femfresh Intimní deodorant Everyday care, přestože jsme s tímto typem výrobku neměly zkušenost a řekla bych, že jsme měly i trochu obavy, aby při častém používání nedělal neplechu. Deodorant je však díky svému šetrnému složení vhodný pro každodenní péči o intimní partie. Jeho složení je bez alkoholu, je hypoalergení a má nízké pH. Tento přípravek má díky obsahu z měsíčku a hedvábí udržovat ženské partie svěží, zároveň také chrání před svěděním a zápachem. A to, co výrobce slibuje, to sprej opravdu plní. Při používání v průběhu dne, kdy není čas se osprchovat, je sprej perfektní, osvěží a žena si připadá čistá a upravená jako po umytí vodou.


Ani intimní gel v XXL balení s názvem Daily Intimate Wash nás nezklamal. Gel opravdu jemně a nevtíravě voní, což velice oceňuji. V intimní péči nemám ráda moc parfemované výrobky. Gel akorát pění, je šetrný k jemné pokožce intimních partií a svou funkci plní na výbornou. Pokožku nijak nedráždí ani nevysušuje. 


Ubrousky pro intimní hygienu jsou jedním slovem skvělé. Ubrousky jsou pevné a přitom velice jemné na dotek. Jsou akorát napuštěné, takže intimní partie během okamžiku "umyjí" a především osvěží. Během používání se mi nikdy nestalo, že by pokožku nějak podráždily nebo vysušovaly. Mě se velice osvědčily a můžu jej vřele doporučit. 


Znáte tuto značku přípravků pro péči o ženské intimní partie? Používáte ji?

M.

3 komentáře:

 1. Tuto péči velmi ráda používám a jsem ráda, že se tyto přípravky dostali i do Česka :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem také maximálně spokojená a to mi téměř nic nevyhovuje :)
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
 3. Značku poznám jen z jiných blogů, ještě jsem ji nezkoušela. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat