neděle 31. prosince 2017

Rozloučení

Ahoj holky,

určitě už tušíte, že dnešní článek bude od nás poslední. Po dlouhém váhání jsme se rozhodly v blogování již dále nepokračovat. Je to těžké rozhodnutí a obě nás bolí, protože blog byl součástí nás obou a naším největším koníčkem, ale víme, že už nejsme schopné dát psaní tu lásku a čas, který je třeba pro vytváření kvalitních příspěvků. Bohužel už pro nás není psaní prioritou. Obě nás teď čeká v novém roce 2018 plno změn a životy se nám zase otáčí o 180° a chceme je žít naplno a ne zpoza počítače. 

Pokud se s námi chcete i nadále "setkávat" využivejte k tomu instagram, kde budeme i nadále aktivní. Určitě se tam objeví nějaké fotky z našich životů, nějaká ta nová kosmetika a krátké recenze výrobků, které nás okouzlí nebo naopak zklamou.

To je dnes od nás vše, přejeme Vám úspěšný vstup do nového roku 2018, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti!

Děkujeme za Vaši přízeň

S láskou

Maru a Radka

16 komentářů:

 1. Fuha, tak to je škoda. To muselo byt naozaj ťažké rozhodnutie. Ale prajem vela uspechov, nech sa vám dari a nech ste šťastné!

  OdpovědětVymazat
 2. To je škoda, ale samy víte nejlépe, co je pro vás správné! Mějte se krásně a ať se vám daří! :)
  Blog Everythin Kate

  OdpovědětVymazat
 3. Teda! Vůbec jsem to nečekala a měla váš blog moc ráda, takže mě to mrzí. Aspoň, že budete pořád na IG :) Krásného silvestra, kočky ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to jsem teda nečekala, ale i přesto Vám přeji plno úspěchů v Novém roce. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Teda holky, to jste mě fakt překvapily. Jsem ale ráda, že alespoň s IG nekončíte a můžu Vás sledovat tam. Hlavně ať se Vám v novém roce daří, přeji hodně zdravíčka, štěstí, lásky a spokojenost, snad se zas brzy potkáme ;)
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuju za Vaše všechny užitečný recenze a skvělý články :) Mějte se báječně holky

  OdpovědětVymazat
 7. Přeji vše nejlepší v novém roce a mnoho úspěchů na IG. Škoda že blog končí, ale chápu, že v dnešní době už to není tak oblíbená platforma a hlavně je třeba se věnovat něčemu jinému.

  OdpovědětVymazat
 8. Ahojky holky, děkujeme za Vaše milá slova a doufáme, že se budeme dále vídat alespoň na tom Instagramu. Bohužel časově už blogovani nezvladame a nechceme být jedny z těch, které přidají jednou za měsíc/několik měsíců článek týkající se spolupráce, když už vážně tlačí termín. Radši jsme naši blogovou "kariéru" ukončily než abysme se jí věnovaly polovicate. Mějte se hezky a děkujeme za přízeň. Maruska a Radka

  OdpovědětVymazat
 9. Je to velká škoda :( Mohly jste třeba blog někomu předat, někomu kdo by pokračovat místo vás ;) Ale i tak hodně štěstí i nadále

  OdpovědětVymazat
 10. Škoda, ale chápu, že postupem času má člověk jiné priority. Mějte se krásně a budu se těšit na Vaše příspěvky na Instagramu :)

  OdpovědětVymazat
 11. Škoda :( Ať se Vám ale daří hlavně v životě, to je hlavní :)

  Video - Co jsem dostala k Vánocům

  OdpovědětVymazat
 12. Looking for Aol login, AOL sign in visit mail.aol.com/login having any technical error can contact our AOL mail Support engineer can handle your all query

  OdpovědětVymazat
 13. This prescription normally recommended for the administration of nervousness problem that might happen because of day to day existence stress. Individuals can Order Xanax Online if there should arise an occurrence of summed up uneasiness problem brought about by despondency. Specialists additionally suggest such enemy of nervousness drugs in the treatment of a frenzy issue or fits of anxiety. When endorsed by a wellbeing master, individuals can utilize this medicine additionally for other clinical purposes not recorded in this medication guide.
  Read more…
  Buy Xanax Online Legally

  OdpovědětVymazat