neděle 31. prosince 2017

Rozloučení

Ahoj holky,

určitě už tušíte, že dnešní článek bude od nás poslední. Po dlouhém váhání jsme se rozhodly v blogování již dále nepokračovat. Je to těžké rozhodnutí a obě nás bolí, protože blog byl součástí nás obou a naším největším koníčkem, ale víme, že už nejsme schopné dát psaní tu lásku a čas, který je třeba pro vytváření kvalitních příspěvků. Bohužel už pro nás není psaní prioritou. Obě nás teď čeká v novém roce 2018 plno změn a životy se nám zase otáčí o 180° a chceme je žít naplno a ne zpoza počítače. 

Pokud se s námi chcete i nadále "setkávat" využivejte k tomu instagram, kde budeme i nadále aktivní. Určitě se tam objeví nějaké fotky z našich životů, nějaká ta nová kosmetika a krátké recenze výrobků, které nás okouzlí nebo naopak zklamou.

To je dnes od nás vše, přejeme Vám úspěšný vstup do nového roku 2018, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti!

Děkujeme za Vaši přízeň

S láskou

Maru a Radka

13 komentářů:

 1. Fuha, tak to je škoda. To muselo byt naozaj ťažké rozhodnutie. Ale prajem vela uspechov, nech sa vám dari a nech ste šťastné!

  OdpovědětSmazat
 2. To je škoda, ale samy víte nejlépe, co je pro vás správné! Mějte se krásně a ať se vám daří! :)
  Blog Everythin Kate

  OdpovědětSmazat
 3. Teda! Vůbec jsem to nečekala a měla váš blog moc ráda, takže mě to mrzí. Aspoň, že budete pořád na IG :) Krásného silvestra, kočky ;)

  OdpovědětSmazat
 4. Tak to jsem teda nečekala, ale i přesto Vám přeji plno úspěchů v Novém roce. :)

  OdpovědětSmazat
 5. Teda holky, to jste mě fakt překvapily. Jsem ale ráda, že alespoň s IG nekončíte a můžu Vás sledovat tam. Hlavně ať se Vám v novém roce daří, přeji hodně zdravíčka, štěstí, lásky a spokojenost, snad se zas brzy potkáme ;)
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětSmazat
 6. Děkuju za Vaše všechny užitečný recenze a skvělý články :) Mějte se báječně holky

  OdpovědětSmazat
 7. Přeji vše nejlepší v novém roce a mnoho úspěchů na IG. Škoda že blog končí, ale chápu, že v dnešní době už to není tak oblíbená platforma a hlavně je třeba se věnovat něčemu jinému.

  OdpovědětSmazat
 8. Ahojky holky, děkujeme za Vaše milá slova a doufáme, že se budeme dále vídat alespoň na tom Instagramu. Bohužel časově už blogovani nezvladame a nechceme být jedny z těch, které přidají jednou za měsíc/několik měsíců článek týkající se spolupráce, když už vážně tlačí termín. Radši jsme naši blogovou "kariéru" ukončily než abysme se jí věnovaly polovicate. Mějte se hezky a děkujeme za přízeň. Maruska a Radka

  OdpovědětSmazat
 9. Je to velká škoda :( Mohly jste třeba blog někomu předat, někomu kdo by pokračovat místo vás ;) Ale i tak hodně štěstí i nadále

  OdpovědětSmazat
 10. Škoda, ale chápu, že postupem času má člověk jiné priority. Mějte se krásně a budu se těšit na Vaše příspěvky na Instagramu :)

  OdpovědětSmazat
 11. Škoda :( Ať se Vám ale daří hlavně v životě, to je hlavní :)

  Video - Co jsem dostala k Vánocům

  OdpovědětSmazat
 12. Looking for Aol login, AOL sign in visit mail.aol.com/login having any technical error can contact our AOL mail Support engineer can handle your all query

  OdpovědětSmazat