pátek 29. prosince 2017

Silvestrovské metalické nehty

Ahoj holky, 

dnes jsem si pro vás přichystala jednoduchou a přitom extra efektní třpytivou manikúru, kterou jsem vytvořila pomocí novinky zn. Essence, kterou jsme dostaly k otestování od eshopu kupkosmetiku.cz. Jedná se o metalický pigment na nehty Metal Shock. Sypký pigment je umístěn v plastové nádobce. K dotvoření manikúry budete pak ještě potřebovat buď tmavší podkladový lak, nebo naopak průhledný lak a ještě speciální top coat Brushed Metals, taktéž od Essence.


Postup je následující: Nalakujete nehty základním lakem, buď tmavým ať vynikne barva pigmentu nebo naopak průhledným, ať je co největší blištivý lesk. Necháte základní vrstvu proschnout, ale nesmí být úplně suchá. Já si jednoduše všechny nehty nalakovala lakem a poté jsem štětečkem začala nanášet pigment na nehty. Někde se mi prášek uchytil a někde ne. To však nevadí, protože jde pigment aplikovat znovu.


 Poté stačí nehty prstem co nejvíce uhladit, aby vynikl onen metalický lesk Celou manikúru je zapotřebí zafixovat speciálním krycím lakem, který zajistí dlouhotrvající lesk a výdrž. Kdyby jste použily klasický top coat, tak by se vám onen metalický lesk úplně vytratil. Tak na to pozor. Co se týče výsledného efektu, tak se mi zprvu vůbec nelíbil. Přišel mi dost třpytivý a výrazný, ale jakmile jsem si na něj zvykla, tak jsem si musela pořád koukat na nehty. Výdrž byla perfektní, protože se mi po pár dnech lehce ošoupaly špičky nehtů, jinak ale pigment držel celý týden a věřím, že by zvládl ještě více. 

Co na pigmenty na nehty říkáte? Používáte, zkusíte? 

R.

6 komentářů: